Kutlu Doğum Malzemeleri

KUTLU DOĞUM  PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Müftülüklerimizin Ramazan ayında, diğer önemli gün ve gecelerde ve Kutlu Doğum programlarında ve diğer etkinliklerde kullanılan ancak mahalli imkanlarla temin edilemeyen kağıt afiş, bez ve plastik afiş bilumum basılacak baskı ve broşür işleriniz, tasarımlarını belirtmeniz halinde taleplerinize de cevap verebileceğim.

Elimizde mevcut bulunan malzemeler için arayınız.

 Anadolu’da Müftülüklerimizin, Kur’an Kurslarımızın ve Camilerimizin ihtiyacı olan Elif Ba cüzleri, CD ve bilumum kırtasiye, büro ve diğer sarf malzemelerini de ticari kar gözetmeksizin temin ederek taşradaki mahrumiyetin giderilmesi noktasında en ekonomik şekilde Müftülüklerimize elimden geldiğince hizmet edeceğimin tüm camiamızca bilinmesi beni mutlu ve bahtiyar kılacaktır.


Ayakkabı imalatçılarının içerisinde İ.H olmam sebebiyle K.Kursu öğrencilerine  vb. dağıtılması düşünülen  ayakkabı terlik  kışlık bot vs.lerin istenilen sayıda, modelde maliyet fiyatına yavrularımıza hizmet amaçlı yaptırıp göndermek benimde manevi ecirden istifade etmeme vesile olacaktır.


Promosyon olarak dağıtılması düşünülen kalem, anahtarlık, saat, hesap makinesi,  ajanda, not defteri ,yeni ürün pratik bant kesme makinesi, Ekran Filtresi, Mouse pedi vs diğer ürünler istenilen şekilde baskılı olarak üretilip sizlere ulaştırılacaktır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret97224

 YENİ NESİL CÜBBE VE SARIKLARIMIZ CAMİAMIZIN HİZMETİNE ARZEDİLMİŞTİR.